ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Мастоцитома у собаки в повіці - клінічний випадок

Розповідає Віталій Райлян - офтальмолог, провідний хірург, головний лікар ветеринарної клініки "Ексвет".

Німецька вівчарка - пацієнт ветеринарної клініки "Ексвет", на прийомі після лікування мастоцитоми в нижній повіці

У квітні на прийом до ветеринарної клініки "Ексвет" прийшов пацієнт - восьмирічний кобель німецької вівчарки. Причина звернення - пухлина в нижній повіці. При детальному огляді в товщі нижньої повіки ми виявили утворення з нечіткими контурами.

Новоутворення в нижній  повіці у собаки

Цитологічне дослідження цього новоутворення провели в нашій лабораторії. Клітини відповідали мастоцитомі, а це - злоякісна пухлина. При такому діагнозі рекомендується видалення новоутворення з доволі великим захватом здорових тканин. В цьому випадку це означало видалення нижньої повіки та, швидше за все, ока.

Ми прийняли нестандартне рішення та провели органозбережну операцію. Нижню повіку видалили разом з пухлиною, а на її місце перенесли клапоть ділянки нижньої губи. Надскладна операція тривала три години. Пацієнт переніс її ідеально.

Післяопераційні шви на морді собаки - результат видалення мастоцитоми в нижній повіці та пересадки клаптя губи на це місце

Після видалення матеріал відправили на дослідження сертифікованому гістологу в США. Діагноз мастоцитома підтвердився. Не виключені були метастази. На щастя, протягом наступних трьох місяців, коли собака приходив на контрольні прийоми, метастази не виявлені. Ми бачили все кращі й кращі результати щодо функціонування повік та естетики. Пацієнт, власник та лікар дуже задоволені результатом - око врятовано!

Око у собаки в нормі. Післяопераційний шов на місці нижньої повіки у собаки повністю загоївся

Собаки

Видалення пухлини головного мозку у собакиПерелом хребта у собаки через автотравму - клінічний випадокВиразка дванадцятипалої кишки у собаки - клінічний випадокЛатеральний вивих колінної чашки у собаки - комбінована патологія стегнаЯк зрозуміти, що у собаки болитьКолапс трахеї у собаки - клінічний випадокПолірадикулоневрит у собаки – клінічний випадокМастоцитома у собаки в повіці - клінічний випадокДископатія у собак - хвороба міжхребцевих дисківДискогенний Вобблер–синдром у собаки: ознаки, діагностика, лікуванняТромбоцитопенія у собаки - клінічний випадокПортосистемний внутрішньопечінковий шунт у собакиЯк діставали глисти з серця собакиЛікування вивиху надколінка та гіпоплазії медіального мищелку у собаки - операція PGRКлінічний випадок лікування бульозної хвороби легень у собакиКератокон'юнктивіт у собаки - клінічний випадокКлінічний випадок відновлення пацієнта після ятрогенного переломовивиху у шийному відділі хребтаЛатералізація черпалоподібного хряща при лікуванні брахіцефалічного синдрому у собакиПереломи щелепи у собаки — до чого тут зубиВивих кришталика у собаки породи пекінесНекроз сечового міхура у собаки - клінічний випадокКорекція дисплазії ліктьового суглоба методом PAUL. Клінічний випадокВиразка шлунку у собаки. Клінічний випадокПортосистемний (портокавальний) шунт у собаки - що таке, симптоми, лікуванняДвостороння операція TWO - Корекція розриву передньої хрестоподібної зв'язкиКолоски у собакБрахіцефалічний синдром у собак - що таке та як лікуватиПопереково-крижовий стеноз/Синдром Cauda EquinaГідроцефалія собак. Вентрикулоперітонеальне шунтуванняАтлантоаксіальна нестабільність. Сучасна діагностика та методи лікуванняTPLO та одномоментна корекція вальгусної деформації гомілкиАрахноїдальний дивертикул. Дорсальна геміламінектомия.Лікування синдрому Вобблера у ротвейлера - клінічний випадокПротезування ока собаціОрганозберігаюча операція при остеосаркомі ліктьової кістки з використанням 3D імплантаТоксикологія собакТромбоз брижі у собакиПіометра у собаки. Історія хвороби.Корекція Боталової протокиЯк цуценяті лікувалі перелом та вилікували серцеОперація на стравоході або Що таке куряча кісткаКліщи у собак та котівЛікування дисплазії у собаки. Операція DPO - клінічний випадокОбережно! Бабезіоз!Як пережити спеку без теплового удару

Рекомендовані статті

17.05.2022
Власникам, Лікарям, Історії пацієнтів
Видалення пухлини головного мозку у собаки
Собаки
Собаки
Собаки

Поставити питання