ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Корекція дисплазії ліктьового суглоба методом PAUL. Клінічний випадок

Пацієнт — собака 2,5 роки, звернулися до ветеринарної клініки "Ексвет" з ортопедичною проблемою — кульгавість на праву передню кінцівку.

Рентгенографічне дослідження показало утворення остеосклерозу під основою медіального вінцевого відростка. На КТ визначена фрагментація медіального вінцевого відростка. 

Дисплазія ліктьового суглоба собаки. Рентген до проведення PAUL.Дисплазія ліктьового суглоба собаки. Рентген до проведення PAUL.

Пацієнту встановлено діагноз — дисплазія правого ліктьового суглоба.

Для лікування пацієнту виконали операцію PAUL - Proximal Abducting ULnar Osteotomy -  за модифікованою методикою. Біомеханічний сенс полягає в тому, що ми перерозподіляємо навантаження у ліктьовому суглобі. Це необхідно для того, що розвантажити внутрішню частину та навантажити зовнішню частину суглоба. Для цього встановлюється пластина з певним відведенням проксимальної частини ліктьової кістки всередину.

Ліктьовий суглоб собаки. Рентген після виконання PAUL.Ліктьовий суглоб собаки. Рентген після виконання PAUL.

Коли ми проводимо таке невеличке відведення, сили з внутрішньої частини суглоба переходять на зовнішню. Таким чином внутрішня поверхня буде розвантажена, а зовнішня, напроти, злегка навантажена. Річ у тому, що при розвитку дисплазії страждає як раз внутрішня частина суглоба, через підвищене тертя там відбувається стирання хряща. Після такої хірургічної корекції зменшується навантаження на хрящ та зменшуються ознаки остеоартриту.  

Схема навантаження на ліктьовий суглоб до та після PAUL.Схема навантаження на ліктьовий суглоб до та після PAUL.

На сьогодні операція PAUL - один з найкращих виборів для таких пацієнтів, у яки остеоартрит має помірний ступінь прояву. Якщо остеоартрит дуже виражений, така операція вже не допоможе.

Детальніше про методику PAUL в короткому відеоролику розповідає та показує провідний хірург "Ексвет" Олексій Португейс.

УВАГА: відео містить фрагменти операції, зображення може мати шоковий характер.

Собаки

Видалення пухлини головного мозку у собакиПерелом хребта у собаки через автотравму - клінічний випадокВиразка дванадцятипалої кишки у собаки - клінічний випадокЛатеральний вивих колінної чашки у собаки - комбінована патологія стегнаЯк зрозуміти, що у собаки болитьКолапс трахеї у собаки - клінічний випадокПолірадикулоневрит у собаки – клінічний випадокМастоцитома у собаки в повіці - клінічний випадокДископатія у собак - хвороба міжхребцевих дисківДискогенний Вобблер–синдром у собаки: ознаки, діагностика, лікуванняТромбоцитопенія у собаки - клінічний випадокПортосистемний внутрішньопечінковий шунт у собакиЯк діставали глисти з серця собакиЛікування вивиху надколінка та гіпоплазії медіального мищелку у собаки - операція PGRКлінічний випадок лікування бульозної хвороби легень у собакиКератокон'юнктивіт у собаки - клінічний випадокКлінічний випадок відновлення пацієнта після ятрогенного переломовивиху у шийному відділі хребтаЛатералізація черпалоподібного хряща при лікуванні брахіцефалічного синдрому у собакиПереломи щелепи у собаки — до чого тут зубиВивих кришталика у собаки породи пекінесНекроз сечового міхура у собаки - клінічний випадокКорекція дисплазії ліктьового суглоба методом PAUL. Клінічний випадокВиразка шлунку у собаки. Клінічний випадокПортосистемний (портокавальний) шунт у собаки - що таке, симптоми, лікуванняДвостороння операція TWO - Корекція розриву передньої хрестоподібної зв'язкиКолоски у собакБрахіцефалічний синдром у собак - що таке та як лікуватиПопереково-крижовий стеноз/Синдром Cauda EquinaГідроцефалія собак. Вентрикулоперітонеальне шунтуванняАтлантоаксіальна нестабільність. Сучасна діагностика та методи лікуванняTPLO та одномоментна корекція вальгусної деформації гомілкиАрахноїдальний дивертикул. Дорсальна геміламінектомия.Лікування синдрому Вобблера у ротвейлера - клінічний випадокПротезування ока собаціОрганозберігаюча операція при остеосаркомі ліктьової кістки з використанням 3D імплантаТоксикологія собакТромбоз брижі у собакиПіометра у собаки. Історія хвороби.Корекція Боталової протокиЯк цуценяті лікувалі перелом та вилікували серцеОперація на стравоході або Що таке куряча кісткаКліщи у собак та котівЛікування дисплазії у собаки. Операція DPO - клінічний випадокОбережно! Бабезіоз!Як пережити спеку без теплового удару

Рекомендовані статті

17.05.2022
Власникам, Лікарям, Історії пацієнтів
Видалення пухлини головного мозку у собаки
Собаки
Собаки
Собаки

Поставити питання