ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Лікування дисплазії у собаки. Операція DPO - клінічний випадок

Спанієль Давид зашкутильгав.
В нього дуже боліла задня ліва лапа, то власниця привела його до ветеринарної клініки "Ексвет".

Наш головний лікар Віталій Федотович Райлян — експерт з дисплазії кульшових та ліктьових суглобів. Віталій Федотович провів пацієнтові під загальною анестезією рентгенографічне дослідження кульшових суглобів. Він виявив підвивих лівого кульшового суглоба з кутом в 10-12 градусів, кутом редукції 23-25 градусів, ID - 0.7.

В нашій клініці регулярно проводяться операції з лікування дисплазії. При цьому використовуються титанові імпланти. Однак розмір вироблених наявних імплантів розраховано на собак великих порід, бо саме такі собаки частіше схильні до цього захворювання. Для Давида такі імпланти застосувати було неможливо. Для лікування такого рідкого пацієнта лікар-ортопед Португейс Олексій Олександрович за допомогою 3D-моделювання спроектував унікальний титановий імплант.

3D модель импланта
3D модель импланта

3D модель импланта

Олексій Олександрович провів Давиду операцію DPO з інтеграцією імпланта у клубову кістку з використанням індивідуальної пластини та направного гайда.

Рентген тазобедренного сустава с имплантом

Відразу після операції пацієнт пройшов тест Ортолані, що характеризує наявність підвивиху. Результат тесту — негативний.
Результат лікування — позитивний. 

 

Собаки

Видалення пухлини головного мозку у собакиПерелом хребта у собаки через автотравму - клінічний випадокВиразка дванадцятипалої кишки у собаки - клінічний випадокЛатеральний вивих колінної чашки у собаки - комбінована патологія стегнаЯк зрозуміти, що у собаки болитьКолапс трахеї у собаки - клінічний випадокПолірадикулоневрит у собаки – клінічний випадокМастоцитома у собаки в повіці - клінічний випадокДископатія у собак - хвороба міжхребцевих дисківДискогенний Вобблер–синдром у собаки: ознаки, діагностика, лікуванняТромбоцитопенія у собаки - клінічний випадокПортосистемний внутрішньопечінковий шунт у собакиЯк діставали глисти з серця собакиЛікування вивиху надколінка та гіпоплазії медіального мищелку у собаки - операція PGRКлінічний випадок лікування бульозної хвороби легень у собакиКератокон'юнктивіт у собаки - клінічний випадокКлінічний випадок відновлення пацієнта після ятрогенного переломовивиху у шийному відділі хребтаЛатералізація черпалоподібного хряща при лікуванні брахіцефалічного синдрому у собакиПереломи щелепи у собаки — до чого тут зубиВивих кришталика у собаки породи пекінесНекроз сечового міхура у собаки - клінічний випадокКорекція дисплазії ліктьового суглоба методом PAUL. Клінічний випадокВиразка шлунку у собаки. Клінічний випадокПортосистемний (портокавальний) шунт у собаки - що таке, симптоми, лікуванняДвостороння операція TWO - Корекція розриву передньої хрестоподібної зв'язкиКолоски у собакБрахіцефалічний синдром у собак - що таке та як лікуватиПопереково-крижовий стеноз/Синдром Cauda EquinaГідроцефалія собак. Вентрикулоперітонеальне шунтуванняАтлантоаксіальна нестабільність. Сучасна діагностика та методи лікуванняTPLO та одномоментна корекція вальгусної деформації гомілкиАрахноїдальний дивертикул. Дорсальна геміламінектомия.Лікування синдрому Вобблера у ротвейлера - клінічний випадокПротезування ока собаціОрганозберігаюча операція при остеосаркомі ліктьової кістки з використанням 3D імплантаТоксикологія собакТромбоз брижі у собакиПіометра у собаки. Історія хвороби.Корекція Боталової протокиЯк цуценяті лікувалі перелом та вилікували серцеОперація на стравоході або Що таке куряча кісткаКліщи у собак та котівЛікування дисплазії у собаки. Операція DPO - клінічний випадокОбережно! Бабезіоз!Тепловий удар у собак - ознаки, перша допомога, як уникнути

Рекомендовані статті

17.05.2022
Власникам, Лікарям, Історії пацієнтів
Видалення пухлини головного мозку у собаки
Собаки
Собаки
Собаки

Поставити питання