ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Колапс трахеї у собаки - клінічний випадок

Лікування колапсу трахеї методом стентування

Розповідає Віталій Райлян - провідний хірург, головний лікар ветеринарної клініки "Ексвет".

Йоркширський тер'ер з діагнозом колапс трахеї - пацієнт ветеринарної клініки "Ексвет"

Семирічний йоркширський тер'єр вперше звернувся до нас близько року тому із сильним кашлем. Ми провели діагностичні дослідження та в результаті поставили діагноз – колапс трахеї. Призначили консервативне лікування.

Порушення дихання виникає в результаті звуження трахеї, як правило, внаслідок провисання всередину трахеї дорсальної мембрани (спеціальний м'язовий орган, що з'єднує трахеальні кільця) та сплющування трахеальних кілець.

Цього року малюк прийшов до нас вже з моторошною задишкою та колапсом трахеї 4-го ступеня. Він просто задихався й міг загинути будь-якої миті. Хірург Олексій Олександрович Португейс рекомендував власникам екстрено виконати стентування трахеї нітіноловим стентом. Власники погодилися, й Олексій Олександрович під контролем рентгенографічного спеціалізованого обладнання, C-дуги, встановив собаці у трахею ветеринарний стент Dextronix.

Рентгенографічний знимок собаки з встановленим у трахею стентом

Операція пройшла успішно, пацієнт практично відразу почав легко дихати та наступного дня був виписаний додому.

Собаки

Видалення пухлини головного мозку у собакиПерелом хребта у собаки через автотравму - клінічний випадокВиразка дванадцятипалої кишки у собаки - клінічний випадокЛатеральний вивих колінної чашки у собаки - комбінована патологія стегнаЯк зрозуміти, що у собаки болитьКолапс трахеї у собаки - клінічний випадокПолірадикулоневрит у собаки – клінічний випадокМастоцитома у собаки в повіці - клінічний випадокДископатія у собак - хвороба міжхребцевих дисківДискогенний Вобблер–синдром у собаки: ознаки, діагностика, лікуванняТромбоцитопенія у собаки - клінічний випадокПортосистемний внутрішньопечінковий шунт у собакиЯк діставали глисти з серця собакиЛікування вивиху надколінка та гіпоплазії медіального мищелку у собаки - операція PGRКлінічний випадок лікування бульозної хвороби легень у собакиКератокон'юнктивіт у собаки - клінічний випадокКлінічний випадок відновлення пацієнта після ятрогенного переломовивиху у шийному відділі хребтаЛатералізація черпалоподібного хряща при лікуванні брахіцефалічного синдрому у собакиПереломи щелепи у собаки — до чого тут зубиВивих кришталика у собаки породи пекінесНекроз сечового міхура у собаки - клінічний випадокКорекція дисплазії ліктьового суглоба методом PAUL. Клінічний випадокВиразка шлунку у собаки. Клінічний випадокПортосистемний (портокавальний) шунт у собаки - що таке, симптоми, лікуванняДвостороння операція TWO - Корекція розриву передньої хрестоподібної зв'язкиКолоски у собакБрахіцефалічний синдром у собак - що таке та як лікуватиПопереково-крижовий стеноз/Синдром Cauda EquinaГідроцефалія собак. Вентрикулоперітонеальне шунтуванняАтлантоаксіальна нестабільність. Сучасна діагностика та методи лікуванняTPLO та одномоментна корекція вальгусної деформації гомілкиАрахноїдальний дивертикул. Дорсальна геміламінектомия.Лікування синдрому Вобблера у ротвейлера - клінічний випадокПротезування ока собаціОрганозберігаюча операція при остеосаркомі ліктьової кістки з використанням 3D імплантаТоксикологія собакТромбоз брижі у собакиПіометра у собаки. Історія хвороби.Корекція Боталової протокиЯк цуценяті лікувалі перелом та вилікували серцеОперація на стравоході або Що таке куряча кісткаКліщи у собак та котівЛікування дисплазії у собаки. Операція DPO - клінічний випадокОбережно! Бабезіоз!Як пережити спеку без теплового удару

Рекомендовані статті

17.05.2022
Власникам, Лікарям, Історії пацієнтів
Видалення пухлини головного мозку у собаки
Собаки
Собаки
Собаки

Поставити питання