ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Перевірте ветеринарний паспорт

Чорний лабрадор Лола та її ветеринарний паспорт з вакцінаціями від інфекційних хвороб та сказу

Шановні власники тварин!

Коли ви збираєтесь на прийом до ветеринарної клініки, обов'язково візьміть з собою ветеринарний паспорт улюбленця. В ньому мають бути відміти про вакцинації, зроблені у ветеринарній клініці, за підписом лікаря та печаткою ветлікаря або клініки.  Тільки в такому випадку можна бути впевненими, що ваша тваринка щеплена.

Щеплення мають бути не прострочені. Повторювати їх потрібно щорічно протягом усього життя улюбленця. Тварина може підхопити інфекцію у будь-якому віці. Якщо вакцинація прострочена, зверніться до ветеринарного лікаря та ревакцинуйте улюбленця. Це необхідно, щоби убезпечити його від інфекцій, у тому числі під час відвідування ветклініки. 

Ми не відмовляємо у наданні невідкладної допомоги тваринам, що не щеплені від інфекційних хвороб, але можемо відмовити у прийомі не вакцинованим від сказу. Ми повинні мати можливість спокійно лікувати вашого улюбленця, а ви маєте бути впевненими, що ми його приймемо.  За відсутності паспорта с вакцинаціями може скластися ситуація, коли ми будемо вимушені тестувати тварину на інфекційні захворювання, що призведе до додаткових витрат. 

Аби уникнути труднощів, а головне, аби УБЕЗПЕЧИТИ ВАШОГО УЛЮБЛЕНЦЯ, не полінуйтеся зробити усі необхідні щеплення правильно та вчасно!

 

Поставити питання