ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА В ОДЕСІ
(048) 706 59 06
ru
|
ua
|
Форма зв'язку

Лікування синдрому Вобблера

Ротвейлер Елвіс прийшов до ветеринарної клініки "Ексвет" дивною ходою: передні ноги здійснюють швидкі короткі рухи, а задні ноги крокують широко та повільно. Собаку прийняв невролог Олексій Португейс. Лікар відразу зазначив, що хода типова для патології "синдром Вобблера", та свідчить про ураження нижнього шийного відділу хребта.
Пацієнту провели МРТ. Підтвердилася грижа між 6 та 7 шийним хребцем, т.з дискогенний синдром Вобблера.

МРТ собаки. Грыжа между 6 и 7 шейными позвонками

Операція з установкою міжхребцевого кейджа та стабілізацією ураженого рівня

Олексій Олександрович запропонував власникам лікування, яке зараз у світі набуває популярності — це операція з установкою міжхребцевого кейджа та стабілізацією ураженого рівня (або рівня з нестабільністю). Стабілізацію провели за допомогою транспедикулярних гвинтів (транспедикулярний фіксатор). А в міжхребцевий проміжок встановили міжхребцевий кейдж — замінник диска. Обидва компоненти, транспедикулярний фіксатор та кейдж, виконано з титана.

Рентген собаки с установленным кейджем и транспедикулярным фиксатором

Для відновлення після операції собака поступив до ВРІТ

У таких випадках дуже важливо провести у стаціонарі адекватну аналгезію, що впливає на подальший розвиток синдрому хронічного болю. Якщо в післяопераційний період пацієнт отримує якісне знеболення, то подальше відновлення проходить легше.
Елвіс отримував крапельницю з чотирма знеболювальними препаратами — мультимодальну аналгезію. Це зумовлено тим, що чим більше препаратів застосовується, тим менша доза кожного препарату, тобто й менший побічний ефект. Пацієнт отримував також антибіотики та проходив контрольні аналізи. Результати аналізів були хороші, тому через добу після операції собаку виписали на домашнє відновлення.

При виписці у пацієнта зберігалися деякі ускладнення в пересуванні. На п'ятий день він вже ходив, хоча ще боліла шия.
На момент зняття швів ходив він дещо краще, ніж до операції. Все ще спостерігалися симптоми дисиметрії на передних та на задніх кінцівках, але ознак болю було менше.
На огляді через місяць симптомів дисиметрії було ще менше, ознаки болю повністю пройшли.

Повністю хода у собаки відновилася за 5 місяців.

Собаки

Видалення пухлини головного мозку у собакиПерелом хребта у собаки через автотравму - клінічний випадокВиразка дванадцятипалої кишки у собаки - клінічний випадокЛатеральний вивих колінної чашки у собаки - комбінована патологія стегнаЯк зрозуміти, що у собаки болитьКолапс трахеї у собаки - клінічний випадокПолірадикулоневрит у собаки – клінічний випадокМастоцитома у собаки в повіці - клінічний випадокДископатія у собак - хвороба міжхребцевих дисківДискогенний Вобблер–синдром у собаки: ознаки, діагностика, лікуванняТромбоцитопенія у собаки - клінічний випадокПортосистемний внутрішньопечінковий шунт у собакиЯк діставали глисти з серця собакиЛікування вивиху надколінка та гіпоплазії медіального мищелку у собаки - операція PGRКлінічний випадок лікування бульозної хвороби легень у собакиКератокон'юнктивіт у собаки - клінічний випадокКлінічний випадок відновлення пацієнта після ятрогенного переломовивиху у шийному відділі хребтаЛатералізація черпалоподібного хряща при лікуванні брахіцефалічного синдрому у собакиПереломи щелепи у собаки — до чого тут зубиВивих кришталика у собаки породи пекінесНекроз сечового міхура у собаки - клінічний випадокКорекція дисплазії ліктьового суглоба методом PAUL. Клінічний випадокВиразка шлунку у собаки. Клінічний випадокПортосистемний (портокавальний) шунт у собаки - що таке, симптоми, лікуванняДвостороння операція TWO - Корекція розриву передньої хрестоподібної зв'язкиКолоски у собакБрахіцефалічний синдром у собак - що таке та як лікуватиПопереково-крижовий стеноз/Синдром Cauda EquinaГідроцефалія собак. Вентрикулоперітонеальне шунтуванняАтлантоаксіальна нестабільність. Сучасна діагностика та методи лікуванняTPLO та одномоментна корекція вальгусної деформації гомілкиАрахноїдальний дивертикул. Дорсальна геміламінектомия.Лікування синдрому Вобблера у ротвейлера - клінічний випадокПротезування ока собаціОрганозберігаюча операція при остеосаркомі ліктьової кістки з використанням 3D імплантаТоксикологія собакТромбоз брижі у собакиПіометра у собаки. Історія хвороби.Корекція Боталової протокиЯк цуценяті лікувалі перелом та вилікували серцеОперація на стравоході або Що таке куряча кісткаКліщи у собак та котівЛікування дисплазії у собаки. Операція DPO - клінічний випадокОбережно! Бабезіоз!Тепловий удар у собак - ознаки, перша допомога, як уникнути

Рекомендовані статті

17.05.2022
Власникам, Лікарям, Історії пацієнтів
Видалення пухлини головного мозку у собаки
Собаки
Собаки
Собаки

Поставити питання